healthblog

Feds väidab, et enam kui 155 000 arizona elanikku registreerus terviseplaanidele

Feds väidab, et enam kui 155 000 arizona elanikku registreerus terviseplaanidele

Tervisekindlustuse ühistud, nagu Meritus, loodi föderaalse tervishoiuseadusega ja neid toetasid föderaalsed laenud, et pakkuda konkurentsi eratervishoiuplaanidele. Vastavalt juulis avaldatud tervishoiu- ja personaliinspektori aruandele on valdav enamus püüdnud täita registreerumise ja kasumiprognoose.

Zumtobeli sõnul on Merituse suurimaks väljakutseks olnud idufirma juhtimine, kus esimesel aastal registreeriti suhteliselt vähe ja teisel aastal plahvatuslik kasv.

"Peame välja mõtlema viisi, kuidas konservatiivsemalt kasvada," ütles Zumtobel.

Ka teised kindlustusandjad vaatavad tähelepanelikult klientidele resoneerivaid ravikindlustusplaanide liike.

Cigna ei müü 2016. aastal föderaalturul PPO plaane, kuid need plaanid müüakse klientidele, kes ostavad plaane väljaspool turgu. Tarbijad peavad kasutama turgu, kui nad soovivad koguda föderaalseid toetusi igakuiste lisatasude hüvitamiseks. Need toetused põhinevad inimese sissetulekul, kusjuures madalama sissetulekuga inimestele antakse suurem toetus. Inimesed, kes teenivad rohkem kui neli korda föderaalsest vaesustasemest, ei saa toetust saada.

Cigna müüb Maricopa maakonnas HMO plaane, mis hõlmavad Cigna meditsiiniteenuse pakkujaid, et "pakkuda konkurentsivõimelise hinnaga plaane ning pakkuda ka kvaliteetset integreeritud hooldust ja teenust", ütles pressiesindaja Joseph Mondy.

Blue Cross Blue Shield suunab oma kliendid HMO plaanidesse, millel on erinevad arstide, haiglate ja muude tervishoiuteenuste osutajate võrgustikud. Üks HMO võrgustik hõlmab arste ja haiglaid kahest tervishoiusüsteemist Banner Health ja HonorHealth. Teine võrgustik hõlmab teenusepakkujate võrgustikku ettevõtetest Abrazo Health, Dignity Health ja IASIS Healthcare.

Need kaks võrku esindavad umbes 90 protsenti kõigist Maricopa maakonna arstidest, haiglatest ja muudest teenusepakkujatest ning kindlustusandja püüab siduda kliente plaanidega, mis hõlmavad nende arste, ütles Stelnik.

Mõned tervisekindlustusmaaklerid eeldavad, et tarbijad, kes eelistavad PPO-plaanide paindlikkust, kuid suunatakse väiksemate võrkudega HMO-plaanidesse, tunnevad ängi.

Turuplaanidega kursis olev maakler Michael Malasnik ütles, et tarbijad peaksid plaani üksikasju hoolikalt uurima, et leida nende vajadustele vastav plaan. Ta lisas, et mõned HMO plaanid on "avatud võrgu" plaanid, mis võimaldavad patsientidel pöörduda eriarsti vastuvõtule ilma esmatasandi arstide saatekirjata, samas kui mõned HMO plaanid nõuavad saatekirja.

"Kui olete HMO-s kinni, kuid soovite vabadust, võiksite uurida avatud juurdepääsuga HMO-d," ütles ta.

Kõrge mahaarvamisega plaanid on sageli seotud taskukohase hoolduse seaduse turuga, mis on asustatud kõrge omavastutusega plaanidega, mis nõuavad madalamat igakuist kindlustusmakset, kuid nõuavad, et inimesed maksaksid enne enamiku katvuse algust mitu tuhat dollarit.

Kuid erasektori tööandjad, kes on ettevaatlikud tervishoiuteenuste vahekaartide suurenemise suhtes, püüavad ka nende plaanidega tervishoiukulusid kärpida.

Merceri uuring ütles, et kõrge mahaarvamisega plaanid, mis nõuavad madalamat igakuist kindlustusmakset, olid Arizona tööandjate seas levinumad plaanid. Eelistatud teenusepakkuja organisatsiooni (PPO) plaanid jäid populaarseimaks, hõlmates 51 protsenti töötajatest.

Merceri sõnul on üleriigiliselt iga neljas töötaja kaetud suure omavastutusega plaaniga.

Miks 4 suuremat Arizona kindlustusfirmat loobuvad PPO plaanidest HMO plaanide kasuks?

"Tööandjad mõistavad, et hüvitiste programm on oluline töötajate hoidmise vahend," ütles Jewell.

Eraldi tervishoiufondi Commonwealth Fund reedel avaldatud eraldi uuring näitas, et kõrge omaosalusega plaanidega hõlmatud tarbijad otsustavad üha enam tervishoiuteenuse vahele jätta, viidates taskukohasuse puudumisele.

Uuringust selgus, et 40 protsenti kõrge omaosaluse plaaniga inimestest ütles, et nad ei pöördunud haigena arsti juurde, vältisid ennetavat ravi, jätsid vahele soovitatud uuringud või ei pöördunud hoolimata meditsiinilisest vajadusest eriarsti juurde.

Kuna registreerimine algab ravikindlustusplaanidega, peate teadma järgmisi termineid

Rohkem kui pooled madala või mõõduka sissetulekuga inimestest ütlesid, et nende omaosaluseid on raske või võimatu endale lubada. Uuring näitas ka, et tarbijad ei saanud nende eelistest täielikult aru. Viiest täiskasvanust kaks ei teadnud, et mõned ennetushooldusteenused on täielikult kaetud isegi nende jaoks, kes ei ole veel oma osalust täielikult tasunud.

Rahvaste Ühenduse fondi aruandes jõuti järeldusele, et ligikaudu veerand eraravikindlustusega tööealistest täiskasvanutest ei saanud endale lubada oma kindlustusmakseid ja kohustuslikke omapoolseid kulusid.

Rahvaste Ühenduse fondi president David Blumenthal ütles, et kuigi riigi tervishoiureform on hõlmanud rohkem ameeriklasi, on tervishoid endiselt liiga paljudele inimestele taskukohane.

"Peate selle tagasi jälgima hoolduskuludeni, " ütles Blumenthal. "Ma arvan, et peame tegelema hoolduskulude kontrolli all hoidmisega."

Arizona tervishoiuõiguse kaitsjad ütlesid, et nad on registreerunute väheses vähenemises pettunud.

"Meid julgustab, et paljud inimesed leiavad taskukohase tervishoiuteenuse, kuid ma arvan, et me lootsime, et see arv on suurem," ütles Kim VanPelt, kes aitab koordineerida Cover Arizona Coalitioni, üksikisikute ja mittetulundusühingute kogumit, mis edendab. haigekassasse registreerumine.

"Samuti teame, et turul on kasvuvalu."

HHS ütles, et 2016. aastal registreerus uutele erakindlustusplaanidele või uuendas olemasolevaid kindlustuskavasid umbes 12,7 miljonit inimest. See arv jääb föderaalametnike eeldatavasti sel registreerimisperioodil vahemikku.

"On selge, et turu leviala on toode, mida inimesed tahavad ja vajavad," ütles HHS-i sekretär Sylvia Mathews Burwell ajakirjanikega peetud konverentskõne ajal.

Feds väidab, et enam kui 155 000 arizona elanikku registreerus terviseplaanidele

Medicare’i ja Medicaidi teenuste keskuste administraatori kohusetäitja Andy Slavitt ütles, et erakindlustusandjad peavad kohanema föderaalse turu uue reaalsusega. Föderaalne tervishoiuseadus ei luba enam eratervisekindlustusandjatel keelduda olemasoleva seisundi kindlustusest ega tühistada plaani pärast seda, kui isikul on diagnoositud krooniline haigus.

"Kõiki terviseplaane tuleb korrigeerida," ütles Slavitt. "Me elame täna maailmas, kus peate konkurentsis püsima."

Ravikindlustusandjad on teinud muudatusi. Enamik suuremaid kindlustusandjaid loobus sel registreerimishooajal eelistatud teenusepakkuja plaanidest ja muutis HMO-plaanid väiksemate pakkujavõrkudega.

Arizonas suleti mittetulunduslik tervisekindlustusühistu Meritus detsembri lõpus pärast seda, kui osariigi kindlustusministeerium peatas oma õiguse müüa uusi poliise või uuendada kehtivaid poliise. Osariigi jõustamismeetmed sulgesid ühistu ja sundis 59 000 arizonlast vahetavad kindlustuspakkujat.

"Kohe alguses tõmbas see meie pingutused tagasi," ütles Suzanne Pfister, St. Luke’s Health Initiatives president ja tegevjuht.

Aruanne: Arizona on 10. kõrgeim kindlustamata hispaanlastest laste osakaal

Siiski, kui kombineerida osariigi muudatustega Medicaidis, on pärast taskukohase hoolduse seaduse kehtivusaja algust 1. jaanuaril 2014 rohkem kui pool miljonit inimest saanud tervisekindlustuse Arizonas. Arizona kasutas taastamiseks ja laiendamiseks ACA rahastamist ja tervishoiuteenuse osutaja hinnangut. osariigi Medicaidi programm neile, kes teenivad kuni 138 protsenti föderaalsest vaesuse tasemest.

Rahvaloenduse büroo teatas eelmisel aastal, et Arizona kindlustamata määr langes 2014. aastal 13,6 protsendini, võrreldes 2013. aasta 17,1 protsendiga. See oli esimene loendusaruanne, mis mõõtis kindlustamata määra pärast tervishoiuseaduse kohaldamise algust.

Suurim osa arizonlastest saab endiselt katet oma eratööandjatelt. Teised on kaetud valitsuse tervisekindlustusprogrammidega, nagu Medicare või VA.

"Kindlustamata inimeste arv on dramaatiliselt vähenenud," ütles VanPelt, St. Luke’i tervisealgatuste riikliku tervishoiupoliitika ja propageerimise direktor. "Me ei taha seda tõsiasja silmist kaotada."

  • Blue Cross Blue Shield on ainus kindlustusandja, kes müüb Obamacare’i plaane kõigis Arizona maakondades.
  • Blue Cross Blue Shield oleks ainus kindlustusandja 8 maakonnas.
  • Viiel Arizona maakonnal oleks kaks kindlustusandjat.

Ainult üks tervisekindlustusandja, Arizona Blue Cross Blue Shield, on esitanud föderaalregulaatoritele ja osariigi kindlustusministeeriumile paberitööd, et müüa järgmisel aastal taskukohase hoolduse seaduse plaane igas osariigi maakonnas.

Kindlustusministeerium ütles, et esialgsed taotlused näitavad, et kuus tervisekindlustusettevõtet on üldiselt esitanud plaanid ja hinnad turuplaanide müümiseks Arizonas.

Blue Cross Blue Shield of Arizona oleks https://w-loss-website.com/estonia/ ainus turuplatsi valik kaheksa Arizona maapiirkonna elanikele. Veel viiel maakonnal oleks kaalumiseks vaid kaks turuvõimalust. Kindlustusamet ei tuvastanud, millistes maakondades plaanivad kindlustusseltsid tooteid müüa.

Sel aastal on valikud kahanenud, kuna UnitedHealthcare ja Humana, kes mõlemad viitavad taskukohase hoolduse seaduse kavadest tulenevatele kahjudele, on 2017. aastal Arizona Obamacare’i turult lahkunud.

1 variant 8 maakonnale

Turu tervisekindlustusandjate arvu kitsendamine ei mõjuta enamikku arizonlastest, kes saavad tervisekindlustuse tööandja või valitsuse tervisekindlustusandjate kaudu, nagu Medicare, Medicaid või USA veteranide osakond. Veidi üle 135 000 arizonlase osales 31. detsembri seisuga ACA turuplaanis, kusjuures 75 protsenti neist kogus maksukrediiti, et kompenseerida igakuiste kindlustusmaksete kulusid.

Kuid valikute ahenemine kajab kaheksas Arizona maapiirkonnas, millel võib olla ainult üks tervisekindlustusplaan, Arizona Blue Cross Blue Shield. Kindlustusandja on endiselt aias, kas ta müüb plaane kõigis osariikides, kuigi on esitanud selleks paberid.

Humana kaalub mõnes osariigis tervisekindlustuse turgudelt lahkumist

Arizona kindlustusministeeriumi pressiesindaja Erin Klug ütles, et plaanid esitanud tervisekindlustusandjatel on kuni 9. augustini aega teeninduspiirkonnad lisada või kõrvaldada.

Medicare’i ja Medicaidi teenuste keskused nõudsid kindlustusseltsidelt avalduste esitamist ning kindlustusosakond nõudis tervisekindlustusseltsidelt plaanide ja tariifide esitamist kolmapäevaks.

Kindlustusandjad, kellel on riigi osade plaanid

Lisaks Arizona Blue Cross Blue Shieldile on Klugi sõnul Arizona osade jaoks plaanid esitanud veel viis kindlustusandjat: Aetna, Cigna, Health Choice, Health Net ja Phoenixi terviseplaanid.

Teave intressimäärade kohta on saadaval alles juunis, mil riiklikud kindlustusregulaatorid peaksid avaldama, millised plaanid nõuavad intressimäärade tõstmist 10 protsenti või rohkem. Ühekohaliste intressimäära tõstmise ettepanekutega kindlustusplaanide üksikasju ei avalikustata enne, kui riiklikud regulaatorid vaatavad plaanid käesoleva aasta jooksul üle.

Blue Cross Blue Shield ja UnitedHealthcare’s All Savers on ainsad Arizona tervisekindlustusseltsid, mis on sel aastal ACA turu kaudu saadaval kaheksas maakonnas, kus enam kui 30 000 inimest valis plaani: Cochise, Graham, Greenlee, La Paz, Pinal, Santa Cruz, Yavapai ja Yuma maakonnad.

Siiski kavatseb UnitedHealthcare 2017. aastal loobuda Arizonast ja enamikust teistest osariikidest, kus ta ACA plaane müüs, viidates rahalisele kahjule suhteliselt väikesest suurema riskiga klientide turust, ütles tippjuht.

UnitedHealthcare’i vaidlus: mõned uued vanemad pole kindlad imikute arstiabi osas

Sel aastal Maricopa maakonnas turuplaane müünud ​​kindlustushiiglane Aetna teatas, et laiendab 2017. aastal oma pakkumist Pinali maakonnale. Aetna ühineb Humanaga, teise suure kindlustusandjaga, kes teatas, et tõmbub 2017. aastal mõnelt turult eemale. Humana pressiesindaja ei arutanud kindlustusandja turuplaane Arizona jaoks.

Humana müüs sel aastal turuplaane Maricopa ja Pima maakonnas. Ettevõtte iga-aastane finantsaruanne näitas, et 2015. aasta 31. detsembri seisuga oli Arizonas umbes 8400 üksikklienti, kuid avalduses ei näidatud, kui paljud neist klientidest ostsid plaane ACA turul.

Arizona taskukohase hoolduse seaduse tugevdajad ütlesid, et nad on mures kahanevate võimaluste pärast, millega paljud tarbijad võivad Arizona maapiirkondades silmitsi seista.

Contents